Vaibad

Vaibad on oluline osa kodu sisekujundusest, pakkudes mitte ainult mugavust ja soojust, vaid ka lisades stiili ja isikupära igasse ruumi. Käsitsi valmistatud vaibad on unikaalsed kunstiteosed, mis lisavad kodu interjöörile ainulaadset ja kunstilist puudutust. Džuutvaibad on vastupidavad ja looduslikud, tuues koju maalähedase ja sooja atmosfääri. Pestavad põrandavaibad pakuvad mugavust ja praktilisust, olles samal ajal kergesti hooldatavad ja puhastatavad.

Õuevaibad on suurepärane valik välitingimustesse, lisades terrassile või rõdule hubasust ja mugavust. Lühikese narmaga vaibad on kaasaegsed ja stiilsed, sobides suurepäraselt kaasaegse sisekujundusega kodudesse ning lisades ruumile tekstuuri ja visuaalset huvi.

Olenemata sellest, millist tüüpi vaipakatet otsite, leiate meie laiast valikust kindlasti sobiva valiku. Tutvuge meie käsitsi valmistatud, džuut-, pestavate, õue- ja lühikese narmaga vaipade valikuga ning leidke endale sobiv põrandakate millega täiendada kodu ja õueala ja muuta need   hubaseks ning stiilseks paigaks.

Näitan 1–30 tulemust 830-st

Ostukorv
Scroll to Top